Mapa certifikovaných přírodních zahrad

Typ zahrady: ikonka normální zahrada přírodní zahrada ikonka ukázková přírodní zahrada ukázková přírodní zahrada ikonka školní přírodní zahrada školní přírodní zahrada Ikona neznámý typ zahrady neznámý typ

Mapa a seznam certifikovaných přírodních zahrad, které získaly plaketu přírodní zahrada. Mapu provozuje Ekologický institut Veronica jako součást aktivit v oblasti přírodních zahrad. Podívejte se také na naši Ekomapu.

Abecední seznam certifikovaných přírodních zahrad

Ašenbrylovi Marie a Vladislav (Habří, Jihočeský kraj)
Biozahrada Tábor (Tábor, Jihočeský kraj)
Blatno Petra Brumeisenová (Blatno, Ústecký kraj)
Böhmovi (Klášterec nad Ohří, Ústecký kraj)
Bušská přírodní zahrada (Buš, Středočeský kraj)
Bylinková přírodní zahrádka Magdalény Dobromily (Praha 5, Hlavní město Praha)
Bylinková zahrada sv. Hildegardy (Čejkovice, Jihomoravský kraj)
Bylinková zahrada u Bézů (Blansko, Jihomoravský kraj)
Bylinková zahrada v Třeboni (Třeboň, Jihočeský kraj)
Czelisová Renata (Brno, Jihomoravský kraj)
Čepková Marie (Nové Město na Moravě, Kraj Vysočina)
Čížková Gabriela (Lánov, Královehradecký kraj)
Davidovovi, Pavla a Michal (Zlín, Zlínský kraj)
Divoká rozmanitost (Nová Včelnice, Jihočeský kraj)
Domov sv. Linharta (Vodňany, Jihočeský kraj)
Dostálovi Ivo a Pavla (Křtiny, Jihomoravský kraj)
Dufka, Vitulová (Starý Hrozenkov, Zlínský kraj)
Dumkovi (Zastávka, Jihomoravský kraj)
Dvorek s produkční funkcí (Zlín, Zlínský kraj)
Dvorský Mirek a Jitka (Valašské Meziříčí, Zlínský kraj)
Dvořáková Hana (Brno, Jihomoravský kraj)
Ekoareál Liška (Vrchlabí, Královehradecký kraj)
Ekofarma Lejčkov (Dolní Hořice, Jihočeský kraj)
Ekopark Valašské Klobouky (Valašské Klobouky, Zlínský kraj)
Elexhauser František (Třeboň, Jihočeský kraj)
Fantazie (Maršovice, Středočeský kraj)
Farma U Náhodů (Všemyslice, Jihočeský kraj)
Farma von Lipenstein (Záboří, Jihočeský kraj)
Gajduškovi (Kramolín, Plzeňský kraj)
Galleová Mirka (Tvarožná, Jihomoravský kraj)
Gomezová Iva (Praha, Hlavní město Praha)
Gotzová Ilona (Brno, Jihomoravský kraj)
Grim Bohumil (Kuřimské Jestřabí, Jihomoravský kraj)
Grunt v Prostředních Bludovicích (Horní Bludovice, Moravskoslezský kraj)
Hajdyla (Nový Jičín, Moravskoslezský kraj)
Hájková Dana (Lutonina, Zlínský kraj)
Hauserová Eva (Praha, Hlavní město Praha)
Hektárek (Křečovice, Středočeský kraj)
Hermanová Jana (Komárno, Zlínský kraj)
Historický sad v Řepči (Řepeč, Jihočeský kraj)
Hladká Dana (Dolní Kounice, Jihomoravský kraj)
Hobby farma (Nížkovice, Jihomoravský kraj)
Hodaňovi (Brno, Jihomoravský kraj)
Hofírková Monika (Brno, Jihomoravský kraj)
Holík Jan (Pavlice, Jihomoravský kraj)
Horní Čermná (Horní Čermná, Pardubický kraj)
Horní mlýn (Křtiny, Jihomoravský kraj)
Hospodářství u kozy a petržele (Mouřínov, Jihomoravský kraj)
Hubáčková Věra (Zlín, Zlínský kraj)
Chroustkov (Chlístovice, Středočeský kraj)
Ing.Markéta Lážnovská (Milevsko, Jihočeský kraj)
Iskérka o.p.s. (Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj)
Ivana Hanáková (Jenštejn, Středočeský kraj)
Jakubova tvrz (Petrovice, Středočeský kraj)
Jana Leinweberová (Vavřinec, Jihomoravský kraj)
Jana Nováková (Horní Jelení, Pardubický kraj)
Janatovi (Rtyně v Podkrkonoší, Královehradecký kraj)
Jarmila a Tomáš Boudovi (Kunín, Moravskoslezský kraj)
Jelica (Praha, Hlavní město Praha)
Justová Renata (Kuřim, Jihomoravský kraj)
Kameňák (Moravany, Jihomoravský kraj)
Kindlmanová Dana (Dolní Třebonín, Jihočeský kraj)
Klempa Aleš (Vranov nad Dyjí, Jihomoravský kraj)
Klíčová Stanislava (Brno, Jihomoravský kraj)
Klikovské Hlinice (Suchdol nad Lužnicí, Jihočeský kraj)
Klimešová Alena (Brno, Jihomoravský kraj)
Kočiš Rostislav (Praha, Hlavní město Praha)
Koflerovi (Křemže, Jihočeský kraj)
Kokonín (Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj)
KomPot (Středokluky, Středočeský kraj)
Kopečkovi František a Blanka (Uherský Brod - Těšov, Zlínský kraj)
Korniová Adéla (Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj)
Kouzelná zahrada (Chyšky, Jihočeský kraj)
Krejčí (Chotoviny, Jihočeský kraj)
Krejčí Josef (Slavonice, Jihočeský kraj)
Kristová Jiřina (Brno, Jihomoravský kraj)
Kročilovi (Luhačovice, Zlínský kraj)
Kuchařová Eliška (Únanov, Jihomoravský kraj)
Lánských, Lazsko (Lazsko, Středočeský kraj)
Laštůvkovi (Jeníkov, Pardubický kraj)
Léčivá zahrada (Hradec Králové, Královehradecký kraj)
Linhart Aleš (Vizovice, Zlínský kraj)
Lipák (Prachatice, Jihočeský kraj)
Lístečková zahrada (České Budějovice, Jihočeský kraj)
Loubní (Úštěk, Ústecký kraj)
Malá zahrada (České Budějovice, Jihočeský kraj)
Malčice (Předotice, Jihočeský kraj)
Marková Jaroslava (Rousínov, Jihomoravský kraj)
Marťák Jan a Křivánková Dana (Lovčice, Jihomoravský kraj)
Martinková Daniela (Lužice, Jihomoravský kraj)
Mateřídoušková zahrádka (Praha, Hlavní město Praha)
Mateřská škola Kytička (Kyjov, Jihomoravský kraj)
Matulová Soňa (Brno, Jihomoravský kraj)
Matulovi (Třešť, Kraj Vysočina)
Mergentálová (Velehrad, Zlínský kraj)
Mikitovi, Andrea a Tomáš (Lomnice, Jihomoravský kraj)
Mikrokosmos - malý svět (Lhenice, Jihočeský kraj)
Mikrokosmos na Hraniční (Oldřišov, Moravskoslezský kraj)
Miroslav Hrázdíra (Šošůvka, Jihomoravský kraj)
Misáková Dita (Jevišovice, Jihomoravský kraj)
Montessori cesta z.s., ZŠ a MŠ Na Beránku (Praha, Hlavní město Praha)
MŠ Adélka (Brno, Jihomoravský kraj)
MŠ Bludička (Bludov, Olomoucký kraj)
MŠ Dubnova (Praha, Hlavní město Praha)
MŠ Františka Ondříčka (České Budějovice, Jihočeský kraj)
MŠ Frýdek-Mítek, J.Myslivečka (Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj)
MŠ Jestřabí (Jestřabí, Zlínský kraj)
MŠ Kamarád (Hradec Králové, Královehradecký kraj)
MŠ Klíček (Uherský Brod, Zlínský kraj)
MŠ Labská (Brno, Jihomoravský kraj)
MŠ Lojovická (Praha 4, Hlavní město Praha)
MŠ Markušova (Praha 4, Hlavní město Praha)
MŠ Olbrachtova, Karviná - Ráj (Karviná, Moravskoslezský kraj)
MŠ Pionýrská (Kopřivnice, Moravskoslezský kraj)
MŠ Pod Špilberkem (Brno, Jihomoravský kraj)
MŠ Puchýřova (Brno, Jihomoravský kraj)
MŠ Radošovice (Radošovice, Jihočeský kraj)
MŠ Řícmanice (Řícmanice, Jihomoravský kraj)
MŠ Semínko (Praha, Hlavní město Praha)
MŠ Staňkova (Brno, Jihomoravský kraj)
MŠ Veslařská (Brno, Jihomoravský kraj)
MŠ Vranov nad Dyjí (Vranov nad Dyjí, Jihomoravský kraj)
MŠ Zábřeh, Strejcova (Zábřeh na Moravě, Olomoucký kraj)
MŠ Zubří (Zubří, Zlínský kraj)
Musil Jan (Měnín, Jihomoravský kraj)
Na dotek (Horní Maršov, Královehradecký kraj)
Na Přehájku (Týn nad Vltavou, Jihočeský kraj)
Na Sudech (Plzeň, Plzeňský kraj)
Na Urbanově kopci (Ostopovice, Jihomoravský kraj)
Němečkovi (Zlín, Zlínský kraj)
Nepožitkovi (Lišov, Jihočeský kraj)
Netíkovi Ondřej a Lucie (Černá hora, Jihomoravský kraj)
Novákovi Nová Dobev (Nová Dobev, Jihočeský kraj)
Otevřená zahrada (Ostrava, Moravskoslezský kraj)
Otevřená zahrada, Nadace Partnerství (Brno, Jihomoravský kraj)
Ovocné sady (Hradec Králové, Královehradecký kraj)
Pánková Jarmila (Zastávka, Jihomoravský kraj)
Park Špilberk (Brno, Jihomoravský kraj)
Penízovková 202-4 (Praha, Hlavní město Praha)
Petr Baxant (Brno, Jihomoravský kraj)
Pišlovi Milan a Milena (Brno, Jihomoravský kraj)
Pod křídly draka (Strmilov, Jihočeský kraj)
Pomijovi (Český Krumlov, Jihočeský kraj)
Pospěchovi, Lubomír a Eva (Uherský Brod, Zlínský kraj)
při Domě ochránců přírody (Praha, Hlavní město Praha)
při Stanici přírodovědců DDM hl.m.Prahy (Praha, Hlavní město Praha)
při Základní škole Rajhrad (Rajhrad, Jihomoravský kraj)
Přírodní zahrada Macečková Regina (Horní Bečva, Zlínský kraj)
Přírodní zahrada U Lokýtků (Děkanovice, Středočeský kraj)
Rabasovi Bečov u Blatna (Blatno, Ústecký kraj)
Rebrová (Uherské Hradiště - Mařatice, Zlínský kraj)
Reiterovi, Antonín a Lenka (Horní Břečkov, Jihomoravský kraj)
Rejmanová Hanka (Brno, Jihomoravský kraj)
Relaxační (Pluhův Žďár, Jihočeský kraj)
Ressovi (Ludkovice, Zlínský kraj)
Robertova vila, MC Robátko (Židlochovice, Jihomoravský kraj)
Rodinná zahrada U Větrolamu (Ptice, Středočeský kraj)
Rodinná zahrada v Lomnici (Lomnice nad Lužnicí, Jihočeský kraj)
Rojík, Rotava (Rotava, Karlovarský kraj)
Rudišovi (Čeperka, Pardubický kraj)
Řepa Milan (Vřesovice, Jihomoravský kraj)
Sandal Wood (Polom u Potštejna, Královehradecký kraj)
Satureja (Nymburk, Středočeský kraj)
Sbírková zahrada Zdobín (Zdobín, Královehradecký kraj)
Sedlákovi (Sivice, Jihomoravský kraj)
Sedloňov (Sedloňov, Královehradecký kraj)
Skryjová Anna (Ostrov u Macochy, Jihomoravský kraj)
Skryjová Helena (Brno, Jihomoravský kraj)
Slunečnice - IZAP - sdružení pro integraci (Zlín, Zlínský kraj)
Smékal Aleš (Velké Opatovice, Jihomoravský kraj)
Smutná Kateřina (Brno, Jihomoravský kraj)
Sobolová Petra (Troubsko, Jihomoravský kraj)
Správa NP Podyjí (Znojmo, Jihomoravský kraj)
SŠ ZŠ a MŠ Malá Dlážka (Přerov, Olomoucký kraj)
Staroba František (Bílovice nad Svitavou, Jihomoravský kraj)
Starý Lískovec (Brno, Jihomoravský kraj)
Středisko ekologické výchovy Toulcův dvůr (Praha 10 - Hostivař, Hlavní město Praha)
Suchánková Alena, Mravík Peter (Růžďka, Zlínský kraj)
Suché Vrbné (České Budějovice, Jihočeský kraj)
Svoboda Tomáš a Pipková Zuzana (Třešť, Kraj Vysočina)
Školní a komunitní zahrada Lužnice (Lužnice, Jihočeský kraj)
Špičák Varnsdorf (Varnsdorf, Ústecký kraj)
Štočková Anna (Ochoz u Brna, Jihomoravský kraj)
Šulgan František (Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj)
Šuráňovi (Jestřabí, Zlínský kraj)
Tkáčovi (Pozlovice, Zlínský kraj)
Toulová Blanka (Stachy - Prachatice, Jihočeský kraj)
Trabalík Josef (Brno, Jihomoravský kraj)
U Aleny v Miroslavi (Miroslav, Jihomoravský kraj)
U Cipíska (Prachatice, Jihočeský kraj)
U Dřevěné stodoly (Přeštice, Plzeňský kraj)
U Ekocentra Karpaty (Nová Lhota, Zlínský kraj)
U kláštera Sv. Hypolita (Znojmo, Jihomoravský kraj)
U Kodadů (Veliny, Pardubický kraj)
U Kornatického potoku (Kornatice, Plzeňský kraj)
U kovárny v Jiřicích (Jiřice u Moravských Budějovic, Jihomoravský kraj)
U Kovaříků Stěžov (Milín, Středočeský kraj)
U lesa, Bergerovi (Lhenice, Jihočeský kraj)
U malíře (Myslovice, Plzeňský kraj)
U Mišpule (Říčany, Středočeský kraj)
U Mostku (Bystřice nad Olší, Moravskoslezský kraj)
U nás doma (Tři Sekery, Karlovarský kraj)
U Rozálky (Křešín, Středočeský kraj)
U strouhy (Herink, Středočeský kraj)
Uhřický mlýn - jezírková zahrada pro děti (Sedlec-Prčice, Středočeský kraj)
Uhřický mlýn – klimatická zahrada (Sedlec-Prčice, Středočeský kraj)
Ukázková - Kouzelná přírodní zahrada pro všechny generace (Plavsko, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - paní Antalová (Dobrá Voda, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Na dobrém konci (Hněvkovice, Kraj Vysočina)
Ukázková přírodní zahrada - Bochníčkovi (Slavonice, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Bylinková obec Mutišov (Slavonice, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Bylinková zahrada Tiree Chmelar (Valtice, Jihomoravský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Duhová zahrada (Strakonice, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Farská zahrada (Nadějkov, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Fexovi (Horní Cerekev, Kraj Vysočina)
Ukázková přírodní zahrada - Florianus - trvalková školka (Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Gebrovi (Stráž nad Nežárkou, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - hrad Šelmberk (Mladá Vožice, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Chaloupecká (Okříšky, Kraj Vysočina)
Ukázková přírodní zahrada - Ivana a Petr Vlkovi (Chlumany, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Jan Nussbauer (Dolní Bukovsko, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Jezírko (Bílovice nad Svitavou, Jihomoravský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Kamenáčky (Brno, Jihomoravský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Klidová zóna obce Lukov (Moravské Budějovice, Kraj Vysočina)
Ukázková přírodní zahrada - Kolkovi (Kardašova Řečice, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Kopřiva & Kopřiva (Uhříněves, Hlavní město Praha)
Ukázková přírodní zahrada - Kouzelné bylinky (Český Krumlov, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Kovářovi (Rudolfov, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Krmelec (Krupka, Ústecký kraj)
Ukázková přírodní zahrada - KY.BY (Chlumany, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Lipka, pracoviště Kamenná (Brno, Jihomoravský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Lipka, pracoviště Lipová (Brno, Jihomoravský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Lom „Svatá Anna“ (Tábor, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Malá zahrada (Mukařov, Středočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Mojmír a Helena Vlašínovi (Brno, Jihomoravský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - MŠ Chleny (Chleny, Královehradecký kraj)
Ukázková přírodní zahrada - MŠ Kamarád (Nové Veselí, Kraj Vysočina)
Ukázková přírodní zahrada - MŠ Neklež (Brno, Jihomoravský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - MŠ Pastelky Brno (Brno, Jihomoravský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Ovčárna (Nová Bystřice, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Ovčírna (Hostim, Jihomoravský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Peterkovi (Libická Lhotka, Kraj Vysočina)
Ukázková přírodní zahrada - Příbrazský Plaváček (Příbraz, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Přírodní učebna ZŠ Myslibořice (Myslibořice, Kraj Vysočina)
Ukázková přírodní zahrada - Přírodní zahrada u smrku (Brno, Jihomoravský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - přírodovědná školka Rybička (Praha, Hlavní město Praha)
Ukázková přírodní zahrada - Rozmarýnek (Brno, Jihomoravský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Salaš Travičná (Tvarožná Lhota, Jihomoravský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Selská zahrada Lesánek (Borotín, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Smolotelský dvůr (Smolotely, Středočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Statek Kloubek (Mírkovice, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Školní výuková naučná stezka (České Budějovice, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - TyMyJáNová zahrada ZŠ Rousínov (Rousínov, Jihomoravský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - U Dobro-mysli, Cassiopea (České Budějovice, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Údolí Mlýnce (Jistebnice, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Včelařské arboretum Lužice (Hodonín, Jihomoravský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - zaHRAda „Pod stromy“ (Kunžak, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Zahrada chutí a vůní (Rapšach, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Zahrada Inspirace, Ouběnice (Bystřice, Středočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - Zahrady Laurus (Hybrálec, Kraj Vysočina)
Ukázková přírodní zahrada - Zelený ostrov (České Budějovice, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - ZO ČSOP Veronica (Hostětín, Zlínský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - ZŠ a MŠ Boleradice (Boleradice, Jihomoravský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - ZŠ a MŠ Domamil (Domamil, Kraj Vysočina)
Ukázková přírodní zahrada - ZŠ a MŠ Lovčice (Lovčice, Jihomoravský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - ZŠ Břeclav (Břeclav, Jihomoravský kraj)
Ukázková přírodní zahrada - ZŠ J. Cimrmana-Bezinková zahrada (Praha, Hlavní město Praha)
Ukázková přírodní zahrada - ZŠ Nové Veselí (Nové Veselí, Kraj Vysočina)
Ukázková přírodní zahrada - ZŠ Újezd u Brna (Újezd u Brna, Jihomoravský kraj)
Ukázková přírodní zahrada – Domov na zámku (Myslibořice, Kraj Vysočina)
Ukázková přírodní zahrada – Malá zahrada (Chlumany, Jihočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada Království paní Přírody (Jaroměřice nad Rokytnou, Kraj Vysočina)
Ukázková přírodní zahrada Lesní palouk Nasavrky (Golčův Jeníkov, Kraj Vysočina)
Ukázková přírodní zahrada MŠ a ZŠ Myslibořice (Myslibořice, Kraj Vysočina)
Ukázková přírodní zahrada MŠ Moravské Budějovice (Moravské Budějovice, Kraj Vysočina)
Ukázková přírodní zahrada Oslavice 18 (Oslavice, Kraj Vysočina)
Ukázková přírodní zahrada při MŠ ve Slavkovicích (Nové Město na Moravě, Kraj Vysočina)
Ukázková přírodní zahrada s geoparkem „Pod platanem“ (Chotěboř, Kraj Vysočina)
Ukázková přírodní zahrada u areálu firmy Litobal (Moravské Budějovice, Kraj Vysočina)
Ukázková přírodní zahrada u Pazderků (Brno, Jihomoravský kraj)
Ukázková přírodní zahrada v Chaloupkách (Přerov nad Labem, Středočeský kraj)
Ukázková přírodní zahrada v městské zástavbě (Hradec Králové, Královehradecký kraj)
Ukázková přírodní zahrada v Rynárci (Rynárec, Kraj Vysočina)
Ukázková přírodní zahrada ve Stanici Pavlov o.p.s. (Pavlov, Kraj Vysočina)
Ukázková přírodní zahrada ve Staré Říši (Stará Říše, Kraj Vysočina)
Ukázková přírodní zahrada Základní škola Velká Bíteš (Velká Bíteš, Kraj Vysočina)
Ukázková přírodní zahrada ZŠ Želiv (Želiv, Kraj Vysočina)
V sídle dm drogerie Česká republika (České Budějovice, Jihočeský kraj)
Václavíková Dana (Moravské Knínice, Jihomoravský kraj)
Valášková Milada (Brno, Jihomoravský kraj)
Vanda Křivánková (Nížkovice, Jihomoravský kraj)
Vepříkov (Vepříkov, Kraj Vysočina)
Veronika Syrová a Václav Uzel (Adamov, Jihomoravský kraj)
Veselá zahrada (nejen) pro děti (Suchdol nad Lužnicí, Jihočeský kraj)
Veverčí Dvůr (Roseč, Jihočeský kraj)
Vít a Kateřina Krajní (Boskovice, Jihomoravský kraj)
Vlaďka Suchá (Říčany, Jihomoravský kraj)
Vlčihorská zahrada (Krásná Lípa, Ústecký kraj)
Vodnářská zahrada-PermaNet (Růžďka, Zlínský kraj)
Voňavá zahrada (Čestice, Jihočeský kraj)
Vránův mlýn (Brno, Jihomoravský kraj)
Vrch Lácary v Kobylí (Kobylí, Jihomoravský kraj)
Waldorfská MŠ (Praha, Hlavní město Praha)
Waldorfská základní škola Brno (Brno, Jihomoravský kraj)
Yvonna Gailly (Brno, Jihomoravský kraj)
Za mlýnem (Čejkovice, Jihomoravský kraj)
Zahrada hojnosti (Nové Sedlo, Ústecký kraj)
Zahrada na Korunce (Kostelec nad Orlicí, Královehradecký kraj)
Zahrada pana Hrázdíry (Šošůvka, Jihomoravský kraj)
Zahrada Pavly a Háthí Žilkových v Husovicích (Brno, Jihomoravský kraj)
Zahrada plná života (Dětmarovice, Moravskoslezský kraj)
Zahrada pod Stříbrnými Vrchy (Hlízov, Středočeský kraj)
Zahrada Širokých (Smržovka, Liberecký kraj)
Zahrada Školičky Kytičky (Beroun, Středočeský kraj)
Zahrada U Vlčků (Náchod, Královehradecký kraj)
Zahrada V Dolečku (Hošťálková, Zlínský kraj)
Zázemí v Písnici (Praha - Písnice, Hlavní město Praha)
Zdeňka Ambrožová (Zaječí, Jihomoravský kraj)
Zdeňka Brychtová (Cejle, Kraj Vysočina)
Zelená dřevěnka (Semily, Liberecký kraj)
Zelená louka (Pardubice - Nemošice, Pardubický kraj)
Zelený dům (Příchovice, Plzeňský kraj)
Zrníkovi, Jaroslav a Kateřina (Strachotová) (Újezd, Zlínský kraj)
ZŠ a MŠ Hranice-Drahotuše (Hranice, Olomoucký kraj)
ZŠ a MŠ Jarošov nad Nežárkou (Jarošov nad Nežárkou, Jihočeský kraj)
ZŠ a MŠ Lobodice (Lobodice, Olomoucký kraj)
ZŠ a MŠ Maleč (Maleč, Kraj Vysočina)
ZŠ a MŠ Opava-Vávrovice (Opava-Vávrovice, Moravskoslezský kraj)
ZŠ a MŠ Ostopovice (Ostopovice, Jihomoravský kraj)
ZŠ a MŠ Pramínek (Brno, Jihomoravský kraj)
ZŠ a MŠ Rozdrojovice (Rozdrojovice, Jihomoravský kraj)
ZŠ Bystřice pod Hostýnem (Bystřice pod Hostýnem, Zlínský kraj)
ZŠ Hulín (Hulín, Zlínský kraj)
ZŠ Ivančická (Moravský Krumlov, Jihomoravský kraj)
ZŠ Komenského (Nové Město nad Metují, Královehradecký kraj)
ZŠ Luhačovice (Luhačovice, Zlínský kraj)
ZŠ T. G. Masaryka Šardice (Šardice, Jihomoravský kraj)
ZŠ Vsetín (Vsetín, Zlínský kraj)
ZŠ Vyškov, Letní Pole (Vyškov, Jihomoravský kraj)
Žaláková Lenka - Kouzelka (Provodov-Březůvky, Zlínský kraj)
Žlébek (Zlámanec, Zlínský kraj)

Celkový počet certifikovaných přírodních zahrad: 341

© ZO ČSOP Veronica - všechna práva vyhrazena

Mapa stránek  |  Datum aktualizace: 14. 12. 2018  |  webmaster |  ochrana osobních údajů

Sledujte nás logo facebook  logo Youtube