Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

Bylinková zahrada sv. Hildegardy

Mapa přírodních zahrad

Bylinková zahrada sv. Hildegardy se nachází v areálu společnosti Sonnentor. Byla navržena v Ateliéru Krejčiříkovi ve Valticích. Je tvořena aromaterapeutickou, okrasnou a odpočinkovou zónou a dětským naučným koutkem. Je bezbariérově přístupná. K dispozici jsou i stojany na kola. Ze zahrady je přístup na Vyhlídku na výsluní, ze které je výhled do širokého okolí a na extenzivní zelenou střechu. Posláním zahrady je šířit myšlenku respektu k přírodě a podporovat zdravý životní styl. Nabízí životní prostor živočichům i rostlinám, kterým ubývá prostor v krajině. Je ideálním prostředím k relaxaci.

Typ zahradypřírodní zahrada
AdresaPříhon 943, Čejkovice
Jihomoravský kraj
Kontaktní osobaTomáš Mitáček
Kontaktní telefon602525404
E-mailtomas.mitacek@sonnentor.cz

Souřadnice48°54′9,2″ s. š., 16°56′49,7″ v. d.
Souřadnice pro navigace48°54'9.2"N, 16°56'49.7"E
Přibližná nadmořská výška240 m n. m.

Přírodní zahrady poblíž

 

Mapa a databáze certifikovaných přírodních zahrad, které získaly plaketu přírodní zahrada. Celkový počet záznamů 569. Provozuje Ekologický institut Veronica jako součást aktivit v oblasti přírodních zahrad. Chcete mít na mapě i vaši zahradu? Nechte si jí certifikovat.

Informace o přírodních zahradách

Další programy Ekologického institutu Veronica

   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 24. 5. 2024