Zelená domácnost, nakupování

Rubrika Zelená domácnost vám nabízí praktické rady a návody jak se chovat k životnímu prostředí šetrněji. Naučíte se, jak ohleduplněji vést provoz vaši domácnosti. Ekologický institut Veronica Vám přináší rady, jak se orientovat ve značkách přírodní kosmetiky, ekoznačení výrobků nebo vhodné stavební a nátěrové materiály k vytvoření přátelského prostředí, které se bude zamlouvat jak vám, tak i přírodě, a samozřejmě mnoho dalšího. Veďte svoji domácnost udržitelně, nakupujte hospodárně a s odpadem nakládejte svědomitě. Sami se brzy přesvědčíte, že chovat se šetrně k životnímu prostředí dokáže opravdu každý.

Nákupní košíky, kreslil R. PospíšilInformace Zelené domácnosti vychází z dlouholetých zkušeností a praxe Ekologického institutu Veronica a dalších organizací. Nahlédněte do jednotlivých rubrik a zjistěte, co vás zajímá. Pokud zde nenajdete odpověď na vaši otázku, neváhejte se obrátit na naši Ekoporadnu, ve které najdete váš dotaz buďto zodpovězený anebo nám ho pomocí formuláře zašlete a my vám rádi odpovíme.

Podívejte se také naše stránky, speciálně věnované udržitelné spotřebě domácností www.umenivybirat.cz

Ke stažení

Publikace můžete osobně získat v Ekologické poradně Veronica, pohodlně si je můžete objednat přes náš internetový obchod.

© ZO ČSOP Veronica - všechna práva vyhrazena

Mapa stránek  |  Datum aktualizace: 25. 3. 2020  |  webmaster |  ochrana osobních údajů

Sledujte nás logo facebook  logo Youtube