Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN
Nákupní košíky, kreslil R. Pospíšil

Zelená domácnost, nakupování

Zelená domácnost nabízí praktické návody, jak se v domácnostech chovat k životnímu prostředí šetrněji. Ekologický institut Veronica přináší např. rady, jak se orientovat ve značkách přírodní kosmetiky, v ekoznačení výrobků nebo jaké zvolit vhodné nátěrové materiály k vytvoření přátelského prostředí, které se bude zamlouvat jak vám, tak i přírodě. Veďte svoji domácnost udržitelně, nakupujte hospodárně a s odpadem nakládejte svědomitě.

Informace vycházejíí z dlouholetých zkušeností Ekologického institutu Veronica a dalších organizací. Nahlédněte do jednotlivých kapitol a zjistěte, co vás zajímá. Pokud zde nenajdete odpověď na vaši otázku, neváhejte se obrátit na naši ekoporadnu. Najdete tam buď váš dotaz zodpovězený, nebo nám  položte dotaz nový.

Kapitoly

Podívejte se také naše stránky věnované udržitelné spotřebě domácností www.umenivybirat.cz

Ke stažení

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz

1986-2021: 35 let práce pro ochranu přírody a krajiny

   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 1. 10. 2022