CZ | EN

Domov sv. Linharta

Mapa přírodních zahrad

Zahrada získala od o.s. Přírodní zahrady plaketu přírodní zahrada za spolupráci s přírodou. Přírodní zahrada je součástí Chelčického domova sv. Linharta, který provozuje sociálně terapeutické dílny pro dospělé osoby s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením. Zahradu kromě těchto uživatelů využívají neziskové organizace a zájmové kluby Mája-Tvořivé Chelčice. Objekt je majetkem obce Chelčice.

Hlavní náplní sociálně terapeutické dílny je rozvíjení a zdokonalování pracovních návyků a dovedností. Práce na zahradě za využití prvků přírodní zahrady je optimální formou práce pro naše uživatele. Uživatelé zde pracují rádi, každý z nich si našel práci podle svých možností. Velké uspokojení a radost jim přináší sklizeň vlastních výpěstků a jejich následné zpracování.

Typ zahradypřírodní zahrada
AdresaChelčice 1, Vodňany
Jihočeský kraj
Kontaktní telefon775 382 477
E-mail[email protected]
WebInternetové stránky zahrady

Souřadnice49°7′17,8″ s. š., 14°10′11,7″ v. d.
Souřadnice pro navigace49°7'17.8"N, 14°10'11.7"E
Přibližná nadmořská výška450 m n. m.

Přírodní zahrady poblíž

 

Mapa a databáze certifikovaných přírodních zahrad, které získaly plaketu přírodní zahrada. Celkový počet záznamů 373. Provozuje Ekologický institut Veronica jako součást aktivit v oblasti přírodních zahrad. Chcete mít na mapě i vaši zahradu? Nechte si jí certifikovat.

Informace o přírodních zahradách

Další programy Ekologického institutu Veronica

   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 29. 5. 2020