Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

Nabídka pro úřady/obce

Ekologický institut Veronica je profesionální pracoviště Českého svazu ochránců přírody Veronica. Na svých dvou pracovištích (Brno – Panská 9 a Hostětín 86) vám nabízíme tyto služby: 

  • Zpracujeme návrh ekologicky šetrného provozu Vašeho úřadu a zřizovaných organizací. Nabídka zahrnuje: zhodnocení současného stavu, návrh opatření, akreditované semináře pro zaměstnance, konzultace, možnost dlouhodobé spolupráce/sledování procesu. Podívejte se na naše reference.
  • Zveme na promyšlenou exkurzi po modelových projektech realizovaných v Hostětíně s představením jejich ekonomických, environmentálních a sociálních přínosů. Detailně popíšeme technické, finanční a organizační okolnosti projektů. (Zároveň nabízíme možnost přenocování v našem ekopoenzionu – pasivním domě se nabídko stravování s využitím regionálních biopotravin)
  • Navrhneme a zorganizujeme dle vašich požadavků exkurzi po dobrých příkladech komunálních a regionálních projektů udržitelného rozvoje na místní i regionální úrovni. Tématicky možno zaměřit na energetiku, hospodaření s vodou v krajině, ochranu přírody, procesy občanské participace apod. Cíle vybíráme z vlastní bohaté a ověřené databáze míst v České republice i v blízkém zahraničí (Rakousko, Německo, Slovensko). Pro příklady viz naše Ekomapa.

Dále nabízíme

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 24. 5. 2024