Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

Nabídka pro firmy

Ekologický institut Veronica je profesionální pracoviště Českého svazu ochránců přírody Veronica. Na svých dvou pracovištích (Brno – Panská 9 a Hostětín 86) vám nabízíme tyto služby:

  • Připravíme na míru motivační a vzdělávací pobyt v Hostětíně pro Vaše zaměstnance. Můžete kombinovat firemní školení s unikátní nabídkou našich odborných programů a tvůrčích dílen zaměřených na ochranu přírody, obnovitelné zdroje energie, pasivní a přírodní stavitelství, tradiční ovocnářství a řemesla a s promyšlenou exkurzí po modelových projektech realizovaných v Hostětíně. Nabízíme i praktickou činnost v přírodě či sadu.
  • Rovněž zabezpečíme semináře a workshopy zaměřené na teambuilding, firemní dobrovolnictví apod. (Ubytování v našem ekopenzionu, domácí strava z biopotravin).
  • Zpracujeme návrh ekologicky šetrného provozu Vašich kanceláří - koncept zeleného úřadování. Nabídka zahrnuje: zhodnocení současného stavu, návrh opatření, semináře pro zaměstnance, konzultace, možnost dlouhodobé spolupráce/sledování procesu. Podívejte se na naše reference. Při splnění podmínek připravíme s Vámi žádost o udělení ekoznačky „Ekologicky šetrná kancelář".
  • Navrhneme a připravíme profesně zaměřené odborné exkurze za různými cíli. Tématicky možno zaměřit na pasivní a přírodní stavitelství, obnovitelné zdroje energie, hospodaření s vodou v krajině, příkladná řešení veřejných prostranství aj. Cíle vybíráme z vlastní bohaté a ověřené databáze míst v ČR i v blízkém zahraničí (Rakousko, Německo, Slovensko). Pro příklady viz naše Ekomapa

Dále firmám nabízáme

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 24. 5. 2024