Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

E-zpravodaj RozVerky

Zajímají vás naše novinky? Chcete mít přehled o našich akcích a vydaných publikacích? Chcete informace o ochraně klimatu, přírody a krajiny, o přírodních zahradách nebo jak vést svoji domácnost ekologicky? Hledáte zprávy z dění v „ekologickém“ světě?

Přihlaste se k odběru našeho elektronického zpravodaje. Přibližně jednou za tři týdny zasíláme zájemcům emailem náš stručný elektronický zpravodaj RozVerky. Akce se konají především v Jihomoravském a Zlínském kraji, témata v RozVerkách jsou i celostátní a celosvětová.

  

Přečtěte si starší RozVerky.

Nepřišly Vám Rozverky do vašeho mailu?

Mrkněte se do své e-mailové schránky. Seznam.cz i Gmail.com totiž zařazují hromadně zasílané e-maily automaticky do zvláštní složky (např. „hromadné“), kde si zprávy vůbec nemusíte všimnout. Proto pokud chcete mít naše RozVerky přehledně v doručené poště, jednoduše si jednorázově jednu zprávu přetáhněte z hromadné složky – poštovní schránka si nastavení zapamatuje a poté již bude vždy doručovat RozVerky od nás tam, kam má, a vy je ve své schránce neminete.

Uchováváme pouze vaši emailovou adresu, a už ne žádné další údaje. Informace zpracováváme dle zásad ochrany osobních údajů. Případné odhlášení je snadné, na jeden klik v každém zpravodaji.

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 21. 6. 2024