E-zpravodaj RozVerky - rozesílání novinek

Zajímají vás novinky z Ekologického institutu Veronica? Chcete mít přehled o našich akcích a vydaných publikacích? Chcete informace o ochraně přírody, krajiny a klimatu? Inspiraci k tomu, jak vést svoji domácnost více ekologicky? Zprávy ze současného dění v „ekologickém“ světě? 

Hlavička RozVerek

Přihlaste se k odběru našeho elektronického zpravodaje. Přibližně jednou za tři týdny zasíláme zájemcům emailem elektronický zpravodaj RozVerky - novinky z Ekologického institutu Veronica, i z oboru ochrany přírody a krajiny obecně. Součástí RozVerek jsou také informace o chystaných akcích, vydávaných publikacích, zajímavých webových odkazech. Inzerované akce se konají především v Jihomoravském a Zlínském kraji (kde jsou naše pracoviště), témata v RozVerkách jsou i celostátní a celosvětová, takže si počte kdokoliv.

Přihlaste se k odběru RozVerek. Stačí Váš email.

Přečtěte si starší RozVerky.

Nepřišly Vám Rozverky do vašeho mailu?

Mrkněte se do své e-mailové schránky. Seznam.cz i Gmail.com totiž zařazují hromadně zasílané e-maily automaticky do zvláštní složky (např. „hromadné“), kde si zprávy vůbec nemusíte všimnout. Proto pokud chcete mít naše RozVerky vždy přehledně v doručené poště, jednoduše si jednorázově jednu zprávu přetáhněte z hromadné složky – poštovní schránka si nastavení zapamatuje a poté již bude vždy doručovat RozVerky od nás tam, kam má a vy je ve své schránce neminete.

Uchováváme pouze vaši emailovou adresu a už ne žádné další údaje. Informace uchováváme dle zásad ochrany osobních údajů.

© ZO ČSOP Veronica - všechna práva vyhrazena

Mapa stránek  |  Datum aktualizace: 25. 3. 2020  |  webmaster |  ochrana osobních údajů

Sledujte nás logo facebook  logo Youtube