Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

Udržitelná agentura uvádí...

 

V roce 2021 jsme se rozhodli pro realizaci nové osvětové klimatické kampaně oslovit profesionální PR agenturu.

Udržitelná Agentura, která zakázku získala, se zaměřuje na ulehčení života v době klimatické krize. Pomáhá cílovému uživateli lépe se orientovat v nových trendech udržitelnosti, je důkazem toho, že volit ekologii není krach.

Agentura aplikovala své efektivní marketingové strategie a ke každému zadanému tématu vytvořila přitažlivý a 100% ekologický produkt, po kterém zákazníci šílí:

Přestaňte se hlídat a vyzkoušejte naši plně nabitou Karbokreditku, která na emise myslí za vás! Stáhněte si seznamovací appku Green Match a nebo navštivte koncert napájený pouze fotovoltaikou, kde našlapané hity boří dosavadní mýty!”, lákají Simona a Miriam z Udržitelné agentury, která vzdělává, motivuje, pečuje a inspiruje.

 

Ale tak trochu jinak :-)

 

 

Karbokreditka* (uhlíkový budget)

Uhlíkový rozpočet (budget) označuje množství emisí, kolik ještě může lidstvo vypustit, aniž by došlo ke katastrofickému scénáři globálního oteplování.

Jak mít situaci pod kontrolou? Karbokreditka, kterou si vybereš, vypadá stejně dobře jako kreditní karta. Je však namísto peněz nabitá uhlíkovým kreditem, který můžeš za rok vyčerpat.

Udržitelná Agentura jako první představuje tři exkluzivní tarify - „Travel”, „My Big Pet” a „Fashion Mission”. Podívej se, který by ti sedl. 

   

Hity, které boří mýty (fotovoltaický koncert)

“Věříš domněnkám, nebo si uspořádáš vlastní párty na střeše?”

Fotovoltaika v ČR zažívá boom a kritiku v jednom okamžiku. Udržitelná Agentura se rozhodla nepřehlednou situaci prozkoumat na vlastní pěst.

Simona a Miriam odložily předsudky stranou, zhudebnily návod na instalaci a provoz fotovoltaických panelů a podrobily je zátěžové zkoušce. Jak dlouho vydrží fotovoltaika napájet jejich koncert?

   

Green Match (udržitelná seznamka)

Pomáháme společně budovat udržitelnou městskou mobilitu, stejně jako pomáháme vyhledávat a udržovat udržitelné vztahy. Pomáháme sbližovat lidi, kteří k sobě nemají daleko. Pomůžeme i tobě najít partnera nebo partnerku, který/á má v životě podobně jasno jako ty.

“Nemít auto není trapas, ale životní volba!

Stáhni si naši seznamovací aplikaci “Green Match” a najdi tu pravou polovičku, se kterou projedeš společnou životní cestou.

    

........................................................................................................

Brněnský bizár dostává nový rozměr. Nebo spíš barvu. Zelenou. Pokud jste to dokoukali až sem, tak možná nebude od věci si přečíst taky tohle:

 

Videa jsou k dispozici pro další použití pod licencí CC BY 4.0

 

Vznik videí a informačních textů byl podpořen v grantovém řízení Ministerstva životního prostředí a nemusí vyjadřovat stanoviska MŽP.

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 20. 5. 2024