Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

O abecedě přírodní zahrady

Abeceda přírodní zahrady je doplňkem k publikaci Zdravá zahrada (v reedici vydal Ekologický institut Veronica v roce 2014). Napsala ji Ing. Helena Vlašínová za podpory své rodiny. Publikaci věnovala těm, kterým záleží na tom, aby alespoň kousek planety, který jim byl svěřen, byl zdravý. V závěru knihy přislíbila doplňující informace v podobě Abecedy přírodních zahrad. Pro sestavení je využita tato literatura. Doplněk vyšel i ve formátu CD, jehož náklad je již rozprodán.

V publikaci a na těchto stránkách naleznete odpovědi na otázky, jak pečovat o zahrádku bez chemie, jak udržet půdu zdravou, kdo jsou naši pomocníci z živočišné říše, jak správně kompostovat a využít plevele jako užitkové rostliny.

Děkujeme Helence Vlašínové za to, že svoje zkušenosti a znalosti nabízí všem, kterým záleží na našem životním prostředí nejen kvůli nám samým, ale i kvůli budoucím generacím.

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 3. 6. 2024