Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

Klub přátel přírodních zahrad

Klub přátel Přírodních zahrad umožňuje majitelům certifikátu a plakety Přírodní zahrada, přírodním zahradníkům i jejich příznivcům setkat se, poznat, vyměnit si zkušenosti, nápady, semínka, sazenice či výpěstky.

Členství v klubu je nepovinné, bezplatné a je otevřeno všem držitelům i fandům přírodních zahrad. Držitelé certifikátu Přírodní zahrada se členy klubu stávají automaticky, ostatní na požádání. Kontakty členů klubu nejsou poskytovány třetím osobám, slouží jen pro potřeby informování, ostatním členům klubu jsou poskytovány jen s uvedením souhlasu. Informace členům klubu jsou posílány bez uvedení jednotlivých kontaktů a jmen.

Členové klubu jsou zváni na setkání klubu, které se koná alespoň 2 x ročně, jsou informováni o vybraných akcích. Držitelé plakety Přírodní zahrada  mají na setkání pořádané v rámci Jablečné a Zahradní slavnosti v Hostětíně vstup zdarma.

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 21. 6. 2024