Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

Ochutnejte plevele a bylinné výluhy.

Archiv aktualit a článků

Publikováno: 7. 5. 2015

Láká vás ochutnat plevel ze zahrádky nebo bylinný výluh? To se vám může podařit v Hostětíně. Studenti a pedagogové Zemědělské Akademie z Humpolce, ale i řidič autobusu měli možnost v úterý 5.5. ochutnat plevele nejen "zapracované" v pomazánce, ale i přímo na zahradě. Většina studentů se novým zážitkem nechala zlákat. Někteří byli nadšeni a odjížděli s novou zkušeností i zakoupenými publikacemi a brožurkami s tématikou planých rostlin.Přejeme jim dobrou chuť a bohatý zdroj čistých jedlých rostlin.

Chystáte-li se do Hostětína, můžeme pro vás (po předchozí domluvě) také ochutnávku přichystat. Nebo se zastavte na Zahradní slavnost, poslední sobotu v červnu - zde vás plevele ani bylinné výluhy zaručeně neminou.

Přečtěte si všechny aktuality a články

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 21. 6. 2024