Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

Kde získám úplný seznam ekologicky šetrných výrobků?

1. 11. 2005

Kde získám úplný seznam ekologicky šetrných výrobků?

Doporučení Ekologické poradny Veronica

Mechanismus udělování značky "Ekologicky šetrný výrobek", zajišťuje, že spotřebitel nemusí pro ověření své ekologicky dobré volby shánět další nezávislé informace. Spotřebiteli se tak dostane státní garance toho, že u daného výrobku, na základě hodnocení jeho vlastností, byly minimalizovány nepříznivé vlivy na životní prostředí a přírodní zdroje a zajišťuje mu bezpečnou orientaci v široké škále rovnocenných výrobků. Je to velká výhoda proti značkám a nápisům, které dávají výrobci na obaly svých výrobků sami a jejichž význam a obsah si lze ověřit jen velmi složitě.
Úplný a aktualizovaný seznam lze získat v naší Ekologické poradně Veronica nebo přímo na stránkách Agentury pro označování ekologicky šetrných výrobků.

Autor: Hana Chalupská; Ekologická poradna Veronica

Další informace: http://www.ekoznacka.cz

Přečtěte si dále k tématu

Další dotazy z kategorie: Domácnost, nakupování Ekologická poradna Veronica

Ekologická poradna
je tu pro Vás

Mám dotaz

Celkový počet odpovězených dotazů 432. Nenašli jste zde odpověď na Váš dotaz, přečtěte si ještě poradnové články z časopisu Veronica nebo nám položte nový dotaz.

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 3. 6. 2024