Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

Kde sehnat aktovku nebo batoh ze 100% přírodních materiálů?

12. 6. 2008
Pátrám po školní aktovce nebo batohu a pouzdru pro našeho syna ze 100 % přírodních materiálu, protože kromě ergonomického tvaru, bezpečnostních prvků, všelijakých certifikátu atd. vyžaduji i možnost recyklace po skončení životnosti takové školní výbavy, což je u přírodních materiálů snadné - nechci, aby to vše jednou skončilo na skládce. Případně by pro mě ještě byly přijatelné výrobky z biodegradabilních plastů. Obracím se na Vás proto s prosbou o radu kdo takovéto školní potřeby vyrábí, popřípadě na koho se obrátit?
Doporučení Ekologické poradny Veronica
Zelená pumpa - Chraštické ekocentrum může nabídnout konopný batoh a penál. Nemají však odrazky, ty by se musely našít. Produkty jsou z rumunského konopí, tkány v Rumunsku, barveny ve Švýcarsku ekologicky šetrnými barvami.

Podrobnosti zde: http://www.ecovoice.cz/tasky/.

Autor: Linda Klváňová; Zelená pumpa

Přečtěte si dále k tématu

Další dotazy z kategorie: Domácnost, nakupování Ekologická poradna Veronica

Ekologická poradna
je tu pro Vás

Mám dotaz

Celkový počet odpovězených dotazů 432. Nenašli jste zde odpověď na Váš dotaz, přečtěte si ještě poradnové články z časopisu Veronica nebo nám položte nový dotaz.

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 3. 6. 2024