Otázky a odpovědi z Ekologické poradny

Ekologická poradna Veronica radíNa této stránce najdete otázky a odpovědi na nejrůznější ekologická témata. Pro snažší orientaci jsou otázky zařazeny do kategorií. Výběrem kategorie se můžete podívat na všechny dotazy, které do ní patří.

Vyberte kategorii

Hledejte podle klíčových slov

Dotaz: Kde sehnat aktovku nebo batoh ze 100% přírodních materiálů?

Kategorie: Domácí ekologie, nakupování

Pátrám po školní aktovce nebo batohu a pouzdru pro našeho syna ze 100 % přírodních materiálu, protože kromě ergonomického tvaru, bezpečnostních prvků, všelijakých certifikátu atd. vyžaduji i možnost recyklace po skončení životnosti takové školní výbavy, což je u přírodních materiálů snadné - nechci, aby to vše jednou skončilo na skládce. Případně by pro mě ještě byly přijatelné výrobky z biodegradabilních plastů. Obracím se na Vás proto s prosbou o radu kdo takovéto školní potřeby vyrábí, popřípadě na koho se obrátit?
12. 6. 2008
Zelená pumpa - Chraštické ekocentrum může nabídnout konopný batoh a penál. Nemají však odrazky, ty by se musely našít. Produkty jsou z rumunského konopí, tkány v Rumunsku, barveny ve Švýcarsku ekologicky šetrnými barvami.

Podrobnosti zde: http://www.ecovoice.cz/tasky/.

Autor(ka): Linda Klváňová
Zelená pumpa

Přečtěte si dále k tématu

Všechny dotazy v kategorii „Domácí ekologie, nakupování“

Celkový počet odpovězených dotazů 405. Nenašli jste zde Váš dotaz či vaše téma, přečtěte si ještě poradnové články z časopisu Veronica nebo se nás zeptejte.

© ZO ČSOP Veronica - všechna práva vyhrazena

Mapa stránek  |  Datum aktualizace: 24. 2. 2020  |  webmaster |  ochrana osobních údajů

Sledujte nás logo facebook  logo Youtube