Otázky a odpovědi z Ekologické poradny

Ekologická poradna Veronica radíNa této stránce najdete otázky a odpovědi na nejrůznější ekologická témata. Pro snažší orientaci jsou otázky zařazeny do kategorií. Výběrem kategorie se můžete podívat na všechny dotazy, které do ní patří.

Vyberte kategorii

Hledejte podle klíčových slov

Půjčení měřiče spotřeby elektřiny

kategorie: Energie

Revidováno: 24. 4. 2018 (původní text: 15. 4. 2004)

Víte kolik vám „žere“ lednice, mrazák, pračka, počítač? Kolik proudu seberou vypnuté spotřebiče? Vyplatí se zakoupit raději nový spotřebič? Myslíte, že máte na domě instalován příliš kapacitní jistič a tudíž platíte velké stálé platby? Na všechny tyto otázky si můžete odpovědět, pokud si v naší v Ekologické poradně Veronica zapůjčíte měřič spotřeby elektřiny. Přístroji se také někdy nepřesně říká wattmetr či powermetr.

Přístroj má jednoduchou obsluhu, snadné zapojení, nabízíme možnost konzultace výsledků prostřednictvím ekologické poradny. Půjčovné je zdarma, vratná záloha činí 500 Kč, výpůjční doba je jeden měsíc, po dohodě déle. S konzultacemi se můžete obracet na poradnu (tel. 542 422 750).

Další informace

Autor: Ludvík Trnka

Všechny dotazy v kategorii „Energie“

Celkový počet odpovězených dotazů 405. Nenašli jste zde Váš dotaz či vaše téma, přečtěte si ještě poradnové články z časopisu Veronica nebo se nás zeptejte.

© ZO ČSOP Veronica - všechna práva vyhrazena

Mapa stránek  |  Datum aktualizace: 16. 1. 2020  |  webmaster |  ochrana osobních údajů

Sledujte nás logo facebook  logo Youtube