Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

Kde najít odborníky na posouzení stavu životního prostředí?

27. 1. 2010

Dobrý den,

- chtěli bychom si nechat vypracovat posudek na strom, který má být v naší obci skácen. Myslíme si, že důvody nejsou dostatečné a strom je zdravotně v pořádku/chceme vyčíslit jeho finanční hodnotu.

-  chtěli bychom si nechat zpracovat biologické hodnocení území u naší obce, kde je záměrem zahájit těžbu štěrku. Jak zjistit, zda zde žijí např. chránění živočichové nebo rostliny?

 
Doporučení Ekologické poradny Veronica
Seznam znalců v různých oborech, tedy také v ochraně přírody, najdete v katalogu na oficiálním serveru českého soudnictví zde. Je zde možné vyhledávat osoby podle krajů a oborů, tedy zvolit ochrana přírody a pak si u zobrazených jmen otevřít podrobnější informace a vyhledat si tak specializace znalců. Soudní znalci jsou oprávněni podle zákona č. 36/1967 Sb. vypracovat znalecký posudek.  

Autor: Veronika Frélichová; Ekologická poradna Veronica

Další dotazy z kategorie: Ochrana přírody a krajiny Ekologická poradna Veronica

Ekologická poradna
je tu pro Vás

Mám dotaz

Celkový počet odpovězených dotazů 432. Nenašli jste zde odpověď na Váš dotaz, přečtěte si ještě poradnové články z časopisu Veronica nebo nám položte nový dotaz.

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 18. 2. 2024