Otázky a odpovědi z Ekologické poradny

Ekologická poradna Veronica radíNa této stránce najdete otázky a odpovědi na nejrůznější ekologická témata. Pro snažší orientaci jsou otázky zařazeny do kategorií. Výběrem kategorie se můžete podívat na všechny dotazy, které do ní patří.

Vyberte kategorii

Hledejte podle klíčových slov

Jaké jsou dotační tituly na větrné elektrárny?

kategorie: Energie

Publikováno: 18. 1. 2008

Dobrý den,
Dotace na větrné elektrárny je možné získat jak ze SFŽP (Státní fond životního prostředí), tak z fondů EU. V současné době začíná probíhat Operační program Podnikání a inovace (2007 až 2013), můžete se podívat na internetové stránky Czechinvestu. Na těchto internetových stránkách se dozvíte maximum informací o dotacích z fondů EU. Na internetových stránkách Státního fondu ŽP  se dozvíte potřebné informace k žádosti a potřebné informace k výšce dotace. Ke všem žádostem je nutné zpracovat energetický audit, který je součástí žádosti k dotacím ze SFŽP, nebo z fondů EU. Další informace naleznete na I-Ekisu nebo Ravenu

Přeji Vám hodně štěstí, s pozdravem z Veronicy

Autor: Hana Zuchnická
Ekologická poradna Veronica

Všechny dotazy v kategorii „Energie“

Celkový počet odpovězených dotazů 403. Nenašli jste zde Váš dotaz či vaše téma, přečtěte si ještě poradnové články z časopisu Veronica nebo se nás zeptejte.

© ZO ČSOP Veronica - všechna práva vyhrazena

Mapa stránek  |  Datum aktualizace: 11. 10. 2019  |  webmaster |  ochrana osobních údajů

Sledujte nás logo facebook  logo Youtube