Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

Jaké jsou dotační tituly na větrné elektrárny?

18. 1. 2008
Doporučení Ekologické poradny Veronica

Dobrý den,
Dotace na větrné elektrárny je možné získat jak ze SFŽP (Státní fond životního prostředí), tak z fondů EU. V současné době začíná probíhat Operační program Podnikání a inovace (2007 až 2013), můžete se podívat na internetové stránky Czechinvestu. Na těchto internetových stránkách se dozvíte maximum informací o dotacích z fondů EU. Na internetových stránkách Státního fondu ŽP  se dozvíte potřebné informace k žádosti a potřebné informace k výšce dotace. Ke všem žádostem je nutné zpracovat energetický audit, který je součástí žádosti k dotacím ze SFŽP, nebo z fondů EU. Další informace naleznete na I-Ekisu nebo Ravenu

Přeji Vám hodně štěstí, s pozdravem z Veronicy

Autor: Hana Zuchnická; Ekologická poradna Veronica

Další dotazy z kategorie: Energie Ekologická poradna Veronica

Ekologická poradna
je tu pro Vás

Mám dotaz

Celkový počet odpovězených dotazů 432. Nenašli jste zde odpověď na Váš dotaz, přečtěte si ještě poradnové články z časopisu Veronica nebo nám položte nový dotaz.

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 24. 5. 2024