Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

Kde se poradit při stavbě pasivního domu?

25. 11. 2006
Chtěl bych si postavit rodinný domek a proto jsem se začal zajímat o pasivní a nízkoenergetické domy. Zajímalo by mě, zda poskytujete rady nebo konzultace, abych nepostavil dům nešetrný k životnímu prostředí. V současnosti mám zpracované dispozice jednotlivých pater a umístění do terénu. Rozhoduji se mezi jednotlivými parametry domu - zda volit klasickou zděnou stavbu se zateplením, nebo dřevostavbu, vytápění nebo větrání atd.
Doporučení Ekologické poradny Veronica

V oblasti pasivních nízkoenergetických domů vám nejlépe poradí naše Centrum Veronica Hostětín - www.hostetin.org. Svou případnou návštěvu Centra je vhodné nahlásit předem.

Další organizací, která vám může při stavbě pasivniho domu poradit, je www.pasivnidomy.cz.

Autor: Lucie Anderová; Ekologická poradna Veronica

Další dotazy z kategorie: Ekologické stavění Ekologická poradna Veronica

Ekologická poradna
je tu pro Vás

Mám dotaz

Celkový počet odpovězených dotazů 425. Nenašli jste zde odpověď na Váš dotaz, přečtěte si ještě poradnové články z časopisu Veronica nebo nám položte nový dotaz.

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 25. 1. 2023