Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

Kam v Brně vyhodit vybité baterie?

11. 9. 2006
Nevíte, kde jsou ve středu Brna nebo m.č. Tuřany nádoby na odhození starých bateriových článků? V Praze jsem takovou nádobu viděl, ale v Brně si na žádnou nemohu vzpomenout. Nechce se mi chodit s 2-5 články do sběrného střediska nebo čekat, až se mi jich nahromadí víc.
Doporučení Ekologické poradny Veronica
Použité baterie by měl odebírat každý obchod, který je prodává. V některých prodejnách má své kontejnery firma Ecobat (např. Billa, papírnictví v obchodním domě Vichr apod.), která se zabývá zpětným odběrem a recyklací. Nebo je možné donést baterie do naší poradny Veronica na Panské 9, případně na kancelář Hnutí Brontosaurus, Hvězdova 10, která baterie - taktéž pro Ecobat - odebírá.

Autor: Lucie Anderová; Ekologická poradna Veronica

Další dotazy z kategorie: Odpady, kompostování Ekologická poradna Veronica

Ekologická poradna
je tu pro Vás

Mám dotaz

Celkový počet odpovězených dotazů 432. Nenašli jste zde odpověď na Váš dotaz, přečtěte si ještě poradnové články z časopisu Veronica nebo nám položte nový dotaz.

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 13. 5. 2024