Otázky a odpovědi z Ekologické poradny

Ekologická poradna Veronica radíNa této stránce najdete otázky a odpovědi na nejrůznější ekologická témata. Pro snažší orientaci jsou otázky zařazeny do kategorií. Výběrem kategorie se můžete podívat na všechny dotazy, které do ní patří.

Vyberte kategorii

Hledejte podle klíčových slov

Dotaz: Kam v Brně vyhodit vybité baterie?

Kategorie: Odpady, kompostování

Nevíte, kde jsou ve středu Brna nebo m.č. Tuřany nádoby na odhození starých bateriových článků? V Praze jsem takovou nádobu viděl, ale v Brně si na žádnou nemohu vzpomenout. Nechce se mi chodit s 2-5 články do sběrného střediska nebo čekat, až se mi jich nahromadí víc.
11. 9. 2006
Použité baterie by měl odebírat každý obchod, který je prodává. V některých prodejnách má své kontejnery firma Ecobat (např. Billa, papírnictví v obchodním domě Vichr apod.), která se zabývá zpětným odběrem a recyklací. Nebo je možné donést baterie do naší poradny Veronica na Panské 9, případně na kancelář Hnutí Brontosaurus, Hvězdova 10, která baterie - taktéž pro Ecobat - odebírá.
Autor: Lucie Anderová

Všechny dotazy v kategorii „Odpady, kompostování“

Celkový počet odpovězených dotazů 405. Nenašli jste zde Váš dotaz či vaše téma, přečtěte si ještě poradnové články z časopisu Veronica nebo se nás zeptejte.

© ZO ČSOP Veronica - všechna práva vyhrazena

Mapa stránek  |  Datum aktualizace: 25. 3. 2020  |  webmaster |  ochrana osobních údajů

Sledujte nás logo facebook  logo Youtube