Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

Kde sehnat nepálené cihly?

30. 7. 2006

Dobrý den,

chystám se stavět rodinný domek v okolí Brna a rád bych ho pojal co nejvíce v souladu s přírodou. Proto se na Vás obracím s prosbou o radu, kde se dají sehnat nepálené cihly a taky bych prosil o tip na nějakou firmu z Brna, která by mně byla schopna realizovat šikmou zatravěnou střechu. Děkuji.

Doporučení Ekologické poradny Veronica

Pro začátek bych Vám poradil nejspíše spojit se s vedením firmy Rigi, která se snaží v tomto ohledu hodně dělat. Například nabízí právě hliněné cihly a snad i hliněné omítky. Některé kontakty na výrobce hliněných stavebních technologií najdete také na www.hlina.info

Myslím, že fa. Rigi Vám poradí i kontakt na výrobce zelených střech.

Autor: Ludvík Trnka; Ekologická poradna Veronica

Další dotazy z kategorie: Ekologické stavění Ekologická poradna Veronica

Ekologická poradna
je tu pro Vás

Mám dotaz

Celkový počet odpovězených dotazů 432. Nenašli jste zde odpověď na Váš dotaz, přečtěte si ještě poradnové články z časopisu Veronica nebo nám položte nový dotaz.

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 24. 5. 2024