Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

Eko-diplomové práce

Soutěž diplomových prací se vztahem k životnímu prostředí v Jihomoravském kraji

Ekologický institut Veronica mezi lety 2003 a 2010 organizačně zajišťoval Soutěž studentských prací se vztahem k životnímu prostředí a ekologii v Jihomoravském kraji.  Od roku 2011 tuto soutěž organizuje Lipka - školské zařízení pro environmentální vzdělávání, u nich najdete informace o aktuálním ročníku a minulých letech.

Pod odkazy na jednotlivé ročníky naleznete seznamy vítězů a anotace všech diplomových prací, které se soutěže v minulosti zúčastnily. V rámci soutěže vychazel vždy sborník, který je dostupný v naší knihovně na Panské 9 a současně i v elektronické podobě na našich webových stránkách. Více informací vám na požádání poskytne Lipka, Ekologický institut Veronica nebo Jihomoravský kraj.

Výsledky soutěže

Prohlédněte si výsledky soutěže v jednotlivých letech včetně všech anotací přihlášených diplomových prací:

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 13. 5. 2024