Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

Závěrečná konference 13. ročníku CO2 ligy

Archiv aktualit a článků

Publikováno: 14. 6. 2023, autor/ka: Yvonna Gaillyová

Nejlepší účastníci letošního ročníku se setkali 1. června na závěrečné konferenci v reprezentativních prostorách Senátu. Zde prezentovali výsledky roční práce dalším týmům a významným hostům. Do letošního programu, který organizuje Ekologický institut Veronica, se přihlásilo přes 120 škol. 
Účastníci plnili mise na záchranu planety, kdy se žáci snaží symbolicky dodržet závazky Pařížské dohody a nedopustit oteplení planety o více než 1,5 stupně. Všechny čtyři mise se podařilo úspěšně splnit takřka  třiceti školním týmům.

Závěrečná konference se konala pod záštitou a ve spolupráci  s  Výborem pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí Senátu Parlamentu České republiky a za hostitele se konference účastnily senátorky Helena Pešatová a Adéla Šípová. Záštitu nad konferencí převzal ministr životního prostředí Petr Hladík, kterého na konferenci zastoupil jeho poradce Ladislav Miko.

13. ročník CO2 ligy se uskutečnil díky podpoře  Norských fondů a konference se zúčastnil i zástupce velvyslance Norského království, Per Oystein Vatne.

Podívejte se na fotografie z konference.

Přečtěte si tiskovou zprávu z konference „Zachránit planetu není úkol jednoduchý, ale jsme v tom spolu a právě v tom je naše síla!” a podívejte se na seznam všech úspěšných školních týmů.

Vše o CO2 lize.

 

 

 

Přečtěte si všechny aktuality a články

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 18. 2. 2024