Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

Studenti pro Jihomoravský kraj 2010 – Sborník anotací diplomových prací o přírodě a environmentálně příznivém životním stylu v Jihomoravském kraji

titulní strana publikace/materiálu

Autor: Dana Zajoncová (ed.)
Vydavatel: ZO ČSOP Veronica pro Jihomoravský kraj.
Rok vydání: 2010 Počet stran: 28
Kategorie: Ostatní

VIII. ročníku soutěže diplomových a bakalářských prací se vztahem k životnímu prostředí a ekologii v Jihomoravském kraji se zúčastnilo 19 prací s širokou škálou environmentálních témat – chráněné druhy a území jižní Moravy, ekologická síť na území města Brna, cyklistická doprava, car-sharing, zelené úřadování, lesní mateřské školky ad.


Stáhněte si zdarma publikaci


Podívejte se na všechny vydané publikace


Přehled publikací, které vydal nebo spoluvydal Ekologický institut Veronica. Skoro všechny jsou zdarma ke stažení, upozorňujeme na právní výhradu. Publikace, které jsou dostupné tiskem, si můžete osobně prohlédnout a zakoupit na našich pobočkách v Brně a v Hostětíně.

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 18. 4. 2024