Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

Projekty udržitelného regionálního rozvoje veZlínském kraji

titulní strana publikace/materiálu

Autor: Irena Šumpelová (ed.)
Vydavatel: ZO ČSOP Veronica
Rok vydání: 2008 Počet stran: 142
Kategorie: Regionální rozvoj

Výběr 53 zajímavých příkladů udržitelného regionálního rozvoje, které jsou zařazeny do následujících oblastí: ochrana přírody a krajiny, ochrana vod, obnovitelné zdroje energie, odpady; dále příklady, které stojí na rozhraní ochrany přírody, kulturního dědictví a aktivního společenského života. Informace a inspirace pro zastupitele obcí i občany, učitele i jejich žáky, podnikatele i představitele veřejné správy či politiky. Strůjci projektů jsou nejen obce Zlínského kraje, ale i další veřejné instituce, podnikatelé a neziskové organizace ve Zlínském kraji působící.


Stáhněte si zdarma publikaci


Podívejte se na všechny vydané publikace


Přehled publikací, které vydal nebo spoluvydal Ekologický institut Veronica. Skoro všechny jsou zdarma ke stažení, upozorňujeme na právní výhradu. Publikace, které jsou dostupné tiskem, si můžete osobně prohlédnout a zakoupit na našich pobočkách v Brně a v Hostětíně.

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 21. 6. 2024