Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

Svépomocné solární systémy – Příručka projektování a stavby solárních systémů

titulní strana publikace/materiálu

Autoři: Armin Themessl, Werner Weiss, Jan Hollan
Vydavatel: ZO ČSOP Veronica
Rok vydání: 2003 Počet stran: 61
Kategorie: Úspory energie, ekostavění

Příručka pro workshop „svépomocné instalace“. Překlad rakouského materiálu s doplněním na prostředí ČR. Podle příručky si můžete postavit svůj solární kolektor. Z obsahu: Předpoklady pro využívání sluneční energie, využití sluneční energie v termických solárních zařízeních, dimenzování solárních zařízení pro ohřev vody, příprava komponent, montáž kolektorů, instalace potrubí, zásobník, regulace, údržba solárního zařízení. Přeložili Kateřina Gančarčíková a Dana Kumprechtová.


Stáhněte si zdarma publikaci


Podívejte se na všechny vydané publikace


Přehled publikací, které vydal nebo spoluvydal Ekologický institut Veronica. Skoro všechny jsou zdarma ke stažení, upozorňujeme na právní výhradu. Publikace, které jsou dostupné tiskem, si můžete osobně prohlédnout a zakoupit na našich pobočkách v Brně a v Hostětíně.

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 21. 6. 2024