Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

Průvodce Hostětínem

titulní strana publikace/materiálu

Vydavatel: ZO ČSOP Veronica
Rok vydání: 2008 Počet stran: 44
Kategorie: Regionální rozvoj

Brožura nabízí stručný přehled všech realizovaných modelových projektů. V Průvodci se dočtete základní informace a stavbě, technologii, principech a významu všech jednotlivých hostětínských modelových projektů. Představuje Hostětín v kontextu udržitelného rozvoje, zájemcům představí vše, čeho bylo v Hostětíně dosud dosaženo. Průvodce slouží především individuálním návštěvníkům obce, kteří by chtěli získat informace o modelových projektech. Mohou si ho vypůjčit v Centru Veronica, v obchodě či na obecním úřadě.
Součástí Průvodce je i mapa obce se zakreslením jednotlivých projektů a mapa Soch v krajině, podle které mohou návštěvníci vyhledat jednotlivá místa a strávit příjemné chvíle při procházce krajinou Bílých Karpat.


Stáhněte si zdarma publikaci


Podívejte se na všechny vydané publikace


Přehled publikací, které vydal nebo spoluvydal Ekologický institut Veronica. Skoro všechny jsou zdarma ke stažení, upozorňujeme na právní výhradu. Publikace, které jsou dostupné tiskem, si můžete osobně prohlédnout a zakoupit na našich pobočkách v Brně a v Hostětíně.

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 21. 6. 2024