Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

Dopravní politika Jihomoravského kraje a Dolních Rakous: stav po deseti letech – Sborník Příspěvků z česko-rakouského semináře

titulní strana publikace/materiálu

Vydavatel: ZO ČSOP Veronica
Rok vydání: 2007 Počet stran: 76
Kategorie: Aktivní občan

Sborník příspěvků ze mezinárodního odborného semináře, který proběhl 5.dubna 2007 v Moravském zemském Muzeu v Brně za účasti dopravních inženýrů, zástupců ministerstev, samospráv a státní správy, investorů, neziskových organizací a místních občanských iniciativ nejen z Jižní Moravy, ale i z Dolního Rakouska. Publikaci lze v tištěné podobě získat zdarma, pouze za případné poštovné.


Stáhněte si zdarma publikaci


Podívejte se na všechny vydané publikace


Přehled publikací, které vydal nebo spoluvydal Ekologický institut Veronica. Skoro všechny jsou zdarma ke stažení, upozorňujeme na právní výhradu. Publikace, které jsou dostupné tiskem, si můžete osobně prohlédnout a zakoupit na našich pobočkách v Brně a v Hostětíně.

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 21. 6. 2024