Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

Dřeviny kolem dokola – Informační materiály pro cyklus seminářů o zeleni v obcích

titulní strana publikace/materiálu

Vydavatel: ZO ČSOP Veronica
Rok vydání: 2016 Počet stran: 40
Kategorie: Aktivní občan

Soubor tří přednášek, které tvoří základní manuál, jak přistupovat k dřevinám v obcích a ve městech. Na samotném začátku péče o zeleň stojí její výsadba - jaký je význam zeleně v krajině? Na co si jako člověk odpovědný za veřejnou zeleň dát pozor? Kde získat na výsadbu finanční zdroje? Na tyto otázky vám publikace odpoví. Druhá část materiálu je věnována vzrostlým stromům ve městech, jejich pasportizaci a hlavním růstovým vadám, na které si úředník životního prostředí musí dát při hodnocená stavu stromů pozor.


Stáhněte si zdarma publikaci


Podívejte se na všechny vydané publikace


Přehled publikací, které vydal nebo spoluvydal Ekologický institut Veronica. Skoro všechny jsou zdarma ke stažení, upozorňujeme na právní výhradu. Publikace, které jsou dostupné tiskem, si můžete osobně prohlédnout a zakoupit na našich pobočkách v Brně a v Hostětíně.

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 21. 6. 2024