Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

Kalendář akcí

Seznam akcí konaných dne: 13. června 2024 (čtvrtek)

Závěrečná konference CO2 ligy

Termín: 13. června 2024 (čtvrtek) 10.00–14.00   (AKCE JIŽ PROBĚHLA!), místo konání: Praha
Unikátní příležitost k setkání žáků a mladších studentů se zástupci Senátu, Ministerstva životního prostředí i klimatického hnutí ČR. Můžete se těšit na prezentaci výsledných prací, panelovou diskusi a inspirující osobnosti.

Závěrečná konference CO2 ligy

Termín: 13. června 2024 (čtvrtek) 10.00–14.00   (AKCE JIŽ PROBĚHLA!), místo konání: Praha
Ekologický institut Veronica a Výbor pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí Senátu Parlamentu České republiky srdečně zvou na Závěrečnou konferenci celoročního školního programu s tématikou ochrany klimatu - CO2 liga. Konference je unikátní příležitost k setkání žáků a mladších studentů, absolventů CO2 ligy, se zástupci Senátu, Ministerstva životního prostředí i klimatického hnutí ČR. Můžete se těšit na prezentaci výsledných prací, panelovou diskusi a inspirující osobnosti.CO2 Liga je vzdělávací program pro druhý stupeň základních škol a střední školy. Poskytuje studentům zásadní informace o globálním klimatickém rozvratu, předpovídá změny, které mohou nastat v České republice, a nabízí strategie, jak se na tyto změny připravit a jak přispět ke zmírnění klimatických problémů.Program se primárně zaměřuje na vnitřní motivaci studentů a na jejich schopnost spolupracovat. Je koncipován jako plnění mise na zachování naší planety, kdy se studenti snaží naplnit cíle stanovené Pařížskou dohodou. Program probíhal ve třech etapách během školního roku 2023/2024.Podrobný program a osobnosti konference brzy upřesníme.Jak to vypadalo loni? Nahlédněte do fotogalerie.Kde přesně se událost uskuteční?Budova Senátu PČR, Valdštejnský palác, vchod C2.Valdštejnské nám. 17/4, Malá StranaPřihlášení na akciVstup do Senátu je povolen pouze předem zaregistrovaným účastníkům.Napište Míše na email michaela.gajdosova@veronica.cz, chcete-li se jako hosté zúčastnit.  Akce se koná pod záštitou ministra životního prostředí Petra Hladíka.  Za odměny pro soutěžící žáky děkujeme hlavnímu městu Praha.     
 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
«červenec 2024»
PoÚtStČtSo Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    


Zobrazit akce z archívu


   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 21. 6. 2024