Kalendář akcí

Jablečný víkend, Hostětín

Termín: 24. září (pátek) 17.00 – 26. září 2010 (neděle) 18.00 (akce již proběhla)

Místo konání: Hostětín

Co je Jablečná slavnost?

Tradiční oslava jablek, místních výrobků, řemesel a kultury.

Program Jablečné slavnosti v Hostětíně zahrnuje řemeslný jarmark, výstavu domácích jablečných moučníků i jejich prodej, přehlídku regionálních odrůd ovoce a další atraktivní a zábavný program. Vaši duši potěší hudba, folklórní vystoupení, divadelní představení či muzicírování cimbálové muziky Veronica. Dospělí i dětští návštěvníci se mohou zapojit do her, soutěží, putování po sochách v krajině kolem obce či vyhrát ceny v bohaté tombole. Jedinečným občerstvením při této akci je čerstvý jablečný mošt.

Bez pomoci řady nadšených a ochotných lidí, kteří nám jezdí pomáhat, by nemohla Jablečná slavnost zdárně proběhnout. Proto organizujeme Jablečný víkend s pracovním i zábavným programem pro naše pomocníky.

Co vás čeká při Jablečném víkendu?

Během pobytu Vás čeká nejen spousta práce (příprava stanovišť, úklid, práce v zahradě, administrativní činnosti, chystání aktivit pro děti atd.), ale i spousta zábavy v kolektivu nadšenců, nové zážitky, poznání zajímavých lidí i prostředí, výlet do přírody Bílých Karpat i trocha oddychu a relaxace.

Kromě pocitu z dobře vykonané práce a nadšených očí nedělních návštěvníků slavnosti Vám můžeme nabídnout ubytování a vegetariánskou stravu zdarma, příjemné prostředí, drobné dárečky a především velké poděkování za pomoc.

Jablečný víkend začíná v pátek 24. 9. navečer, přijet můžete ale i kdykoliv v sobotu, případně až na nedělní slavnost. K ruce budeme potřebovat 80 pomocníků, takže jsme rádi za každou chvíli, kterou nám můžete věnovat. Víkend končí v neděli cca v 18 hodin, po skončení programu slavnosti. Můžete zůstat do pondělí a zúčastnit se i velkého úklidu po akci.

Neváhejte se přihlásit, pojďte s námi chystat Jablečnou slavnost!

Přihlášku si můžete stáhnout v záhlaví této stránky.

Přihlášky posílejte na adresu: [email protected] Bližší informace vám sdělíme na telefonu 572 630 670.

Kontakt: Veronika Lysáková

Příloha ke stažení

Stáhněte si přílohu 1: Přihláška na Jablečný víkend

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
«březen 2020»
PoÚtStČtSo Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     


Zobrazit akce z archívu


© ZO ČSOP Veronica - všechna práva vyhrazena

Mapa stránek  |  Datum aktualizace: 25. 3. 2020  |  webmaster |  ochrana osobních údajů

Sledujte nás logo facebook  logo Youtube