Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN
Kalendář akcí

Jablečný víkend

Termín: 25. září (pátek) 9.00 – 27. září 2009 (neděle) 19.00 (akce již proběhla)

Místo konání: Hostětín

Co je Jablečná slavnost?

Tradiční oslava jablek, místních výrobků, řemesel a kultury.

Program Jablečné slavnosti v Hostětíně zahrnuje řemeslný jarmark, výstavu domácích jablečných moučníků i jejich prodej, přehlídku regionálních odrůd ovoce a další atraktivní a zábavný program. Vaši duši potěší hudba, folklórní vystoupení, divadelní představení či muzicírování cimbálové muziky Veronica. Dospělí i dětští návštěvníci se mohou zapojit do her, soutěží, putování po sochách v krajině kolem obce či vyhrát ceny v bohaté tombole. Jedinečným občerstvením při této akci je čerstvý jablečný mošt.

Bez pomoci řady nadšených a ochotných lidí, kteří nám jezdí pomáhat, by nemohla Jablečná slavnost zdárně proběhnout. Proto organizujeme Jablečný víkend s pracovním i zábavným programem pro naše pomocníky.

Co vás čeká při Jablečném víkendu?

Během pobytu Vás čeká nejen spousta práce (příprava stanovišť, úklid, práce v zahradě, administrativní činnosti, chystání aktivit pro děti atd.), ale i spousta zábavy v kolektivu nadšenců, nové zážitky, poznání zajímavých lidí i prostředí, výlet do přírody Bílých Karpat i trocha oddychu a relaxace.

Kromě pocitu z dobře vykonané práce a nadšených očí nedělních návštěvníků slavnosti Vám můžeme nabídnout ubytování a vegetariánskou stravu zdarma, příjemné prostředí, drobné dárečky a především velké poděkování za pomoc.

Jablečný víkend začíná v pátek 25. 9. navečer, přijet můžete ale i kdykoliv v sobotu, případně až na nedělní slavnost. Zůstat můžete až do pondělí (státní svátek) a strávit s námi nedělní večer s cimbálovou muzikou.

Neváhejte se přihlásit, pojďte s námi chystat Jablečnou slavnost!

Pozvánku si můžete stáhnout v záhlaví této stránky.

Pomůžete nám s organizací akce? Informace pro dobrovolníky

Počet dobrovolníků: 50
Popis činnosti: Pomoc s přípravou i zajištěním Jablečné slavnosti - aktivity pro děti i dospělé, zajištění stanovišť atd. Pomoc je možná během letních stáží nebo při tzv. Jablečném víkendu před a během Jablečné slavnosti. Předem velmi děkujeme!
Více o dobrovolnické práci u nás

Kontakt: Mgr. Hana Machů, e-mail: hana.machu@veronica.cz, tel.: 572 630 670, 739 569 264

Příloha ke stažení

Stáhněte si přílohu 1: Pozvánka na Jablečný víkend

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
«březen 2023»
PoÚtStČtSo Ne
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  


Zobrazit akce z archívu


   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 28. 3. 2023