Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN
Kalendář akcí

Úklid levně, rychle a ekologicky II.

Termín: 29. září 2019 (neděle) 14.30–16.00 (akce již proběhla)

Místo konání: Hostětín

Přijďte se naučit, jak uklízet levně, jen s pár pomůckami a surovinami a přitom myslet na životní prostředí. Žádné komerční prezentace, žádné nabídky prodejců!

Uklízení, praní či mytí nádobí jsou činnosti, které se každodenně dotýkají každého z nás. Přitom se potkáváme s chemikáliemi, které více nebo méně zatěžují životní prostředí. Navíc tyto prostředky ohrožují naše zdraví. Je pravda, že na každém rohu číhají zákeřné bakterie, které musíme okamžitě zahubit, nebo zahubí ony nás? A jak tedy uklízet a prát? A šetřit životní prostředí, náš drahý čas a ještě dražší peníze?

Místo konání: altán zahrady Centra Veronica Hostětín, Hostětín 86

S sebou: Vezměte si údaje o Vaši roční spotřebě elektřiny, plynu a tepla, případně si vezměte sebou vaše roční vyúčtování, z kterého to vyčteme. Bude se hodit i váš tablet/notebook, na kterém budete uhlíkovou stopu počítat (není bezpodmínečně nutné, budete případně pracovat ve dvojici nebo vám nějaké zařízení zapůjčíme).

Akce je zdarma, na akci se není třeba předem hlásit

Podpořeno grantem z Ministerstva životního prostředí.

Přijďte se naučit, jak uklízet levně, jen s pár pomůckami a surovinami a přitom myslet na životní prostředí. Žádné komerční prezentace, žádné nabídky prodejců!

Kontakt: Mgr. Ing. Petr Ledvina
1495_uklid-levne-rychle-a-ekologicky-2.jpg
 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
«březen 2024»
PoÚtStČtSo Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031


Zobrazit akce z archívu


   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 26. 2. 2024