Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN
Kalendář akcí

Díra aneb Inspektor Colleno to nevzdává (divadlo)

Termín: 23. února 2019 (sobota) (akce již proběhla)

Místo konání: Brno

Divadelní uskupení Verdis v produkci Sedmé generace a za podpory Nadace Veronica uvádí v divadle Husa na provázku světovou premiéru a současně i derniéru divadelní hry Díra aneb Inspektor Colleno to nevzdává - detektivní drama ze zásahu Inspekce životního prostředí autorů Josefa Ference a Mojmíra Vlašína.

V malé vesničce nedaleko Brna je vytěžený kaolinový lom částečně zatopený vodou. Avšak na využití onoho území mají obyvatelé této vísky různé a často protichůdné názory. Na základě četných oznámení o přestupcích v oblasti ochrany přírody přijíždí do obce zástupce České inspekce životního prostředí, známý inspektor Colleno, aby provedl šetření na místě samém. Situace se zamotává do té míry, že sám inspektor nestačí rozdávat pokuty. V rozhodující chvíli se ukáže, že tajemný účastník šetření má v ruce trumfy, o kterých nikdo neví. Spletenec vyřeší až Deus ex machina, tak jako v antickém dramatu.

Po představení následuje malá aukce unikátních předmětů, jejíž výtěžek bude využit na bohulibé aktivity.   Až do pozdních večerních hodin je pro vás vedle divadelního představení připraven další atraktivní program! V ceně vstupenky je také (ž)raut, dobré víno a vystoupení populární cimbálovky Veronica.

Vstupenky jsou v prodeji v následujících prostorách:

Dům ochránců přírody, Panská 9, BrnoNadační obchod Veronica, Pekařská 38, Brnoa po domluvě v redakci časopisu Sedmá generace Údolní 33, Brno sgenerace@hnutiduha.cz

Cena vstupenek: 350 Kč do konce roku 2018, od ledna 2019 do vyprodání 400 korun.

Další informace k tematu: Více informací

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
«duben 2024»
PoÚtStČtSo Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     


Zobrazit akce z archívu


   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 11. 4. 2024