Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN
Kalendář akcí

Energetická soběstačnost v bytě i domě

Termín: 8. října 2015 (čtvrtek) 18.00–20.00 (akce již proběhla)

Místo konání: Brno

Přijďte na besedu a získejte praktické rady a tipy z pro snížení energetické závislosti v domácnostech - domech i bytech. Co pro energeticky šetrnější provoz dělat, co naopak ne? Do čeho se vyplatí investovat, na čem raději ušetřit? Nechejte se inspirovat zajímavými vyzkoušenými postupy i novými trendy! Velký prostor můžeme věnovat sdílení a reflexi vašich vlastních zkušeností.

Dozvíte se nejen o moderních technologiích, ale i jak lze i bez velkých technických opatření výrazně snížit spotřebu energie v domácnosti změnami v našem chování.

Přednášet a diskutovat bude zkušený lektor Ing. Karel Srdečný, energeticý auditor, který se léta zabývá využitím obnovitelných zdrojů, návrhem pasivních domů a jejich ekonomikou.  Je autorem nebo spoluautorem řady odborných i populárně naučných publikací z oblasti energetiky a ekologického poradenství. V centru pro obnovitelné zdroje a úspory energie EkoWATT působí od roku 1992. Vede českobudějovickou pobočku.

 

Místo konání: knihovna v Domě ochránců přírody, Panská 9, Brno.

Vstup volný. Na níže uvedený kontakt nám, prosím, pošlete email s informací, že se na seminář chystáte a zajistěte si tak volnou židli. Kapacita omezena.

Téma je široké, pomožte nám ho zúžit podle vašich potřeb a toho co vás zajímá. Rezervujte si místo na besedě a pošlete nám své dotazy. Zkusíme besedu více zacílit na vámi řešená témata, problémy, konkrétní otázky. Podněty přijímáme do čtvrtka 1. října včetně. (Rezervace míst probíhá až do 8. října, nebo naplnění kapacity).

  ___________________________________________________________________________

Beseda z cyklu Inspirace k soběstačnosti a ochraně klimatu. Na druhou polovinu října (21/10) připravujeme  téma potravinová soběstačnost (o permakultuře, samozásobitelství, plýtvání potravinami).

 

Akce se koná v rámci projektu Resilience aneb Proměňme hrozbu v příležitost. Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů. www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz

Logolink dárce programu- fond NNO

 ____________________________________________________________________________

Další "energetické" tipy na zajímavé akce:

  • V pátek 9. října máte možnost stát se energetickým šampiónem na celodenní besedě-workshopu-exkurzi o energetických úsporách v Brně a sobotu 10. října v Hostětíně.
  • 13-15. listopadu proběhne v Hostětíně víkendový seminář Energetická soběstačnost.

 

Související webové stránky: http://www.veronica.cz/klima
Kontakt: Kateřina Koželouhová Plesková, DiS.

Přílohy ke stažení

Stáhněte si přílohu 1: plakát ke stažení (pdf, 420 kB)
Stáhněte si přílohu 2: pozvánka ke stažení (jpg, 200 kB)

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
«duben 2024»
PoÚtStČtSo Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     


Zobrazit akce z archívu


   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 11. 4. 2024