Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

Už jste se registrovali k Hodině Země?

Archiv aktualit a článků

Publikováno: 11. 3. 2022

Hodina Země, celosvětový happening upozorňující na problémy spojené se změnou klimatu, se koná v sobotu 26. března od 20.30 do 21.30. 

Symbolickým hodinovým zhasnutím světel chceme vyslat jasný signál – člověkem způsobené klimatické změny jsou velmi vážný problém, o kterém víme a chceme se aktivně podílet na jeho řešení.

Chcete se připojit?

Na www.hodinazeme.cz vyplňte registrační formulář.

Připojit se můžete jako jednotlivec, vaše organizace, firma i obec. Vyzýváme vás i k přijetí vlastního klimatického závazku, kterým inspirujete i ostatní. 


Děkujeme vám, že i v této složité době válečného konfliktu nezapomenete na planetu. Všichni musíme jednat TEĎ, abychom ochránili zdraví naší planety a následně i své vlastní zdraví a pohodu. Hodina Země 2022 nabízí okamžik solidarity a příležitost spojit se, starat se jeden o druhého a o jediný domov, který všichni sdílíme.


Tento projekt byl podpořen grantem z Norských fondů.


Přečtěte si všechny aktuality a články

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 18. 4. 2024