Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

Vyhlášení stavu klimatické nouze

Mapa klimaticky aktivních míst

Městská část Praha 7 si uvědomuje vážnost stavu životního prostředí a negativních dopadů klimatické krize. Coby jeden z nejvýraznějších tepelných ostrovů Prahy pociťuje změnu klimatu na vlastní kůži. Radnice Prahy 7 proto jako první obec v České republice vyhlásila stav klimatické nouze a zavazuje se naplňovat řadu konkrétních opatření, která se promítnou také do strategického plánování rozvoje městské části a akčního plánu.

Kategorieobce, správní celky

AdresaU Průhonu 1338/38, Praha 7,
Hlavní město Praha
Kontaktní osobaJakub Prašivka
Telefon775 891 234
E-mail[email protected]
WebInternetové stránky aktivity


Popis: Znak městské části
Popis: Nábřeží Vltavy v Praze 7, foto Aktron / Wikimedia Commons, svobodná licence GNU pro dokumenty
Prezentace příkladů dobré praxe klimatických aktivistů, kteří se buď sami chovají šetrně a/nebo prosadili nějaké změny u ostatních. Inspirujte se a staňte klimatickými pionýry. Provozuje Ekologický institut Veronica.
Pozor: Aplikace funguje v testovacím režimu, probíhá stále tvorba aplikace a plnění údaji.

Připraveno v rámci projektu Aktivně a společně pro klima. Projekt podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

Logo ACF

   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 1. 10. 2022