Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

Připojení ke klimažalobě

Mapa klimaticky aktivních míst

Obec se v roce 2021 připojila ke klimatické žalobě, apelu na vládu ČR. Vnímá tak, že situace je velmi vážná. Téma klimatických změn nemá potřebnou publicitu a prioritu ze strany státních institucí. Chce na to upozornit a být nápomocni opatřením, která zpomalí nepříznivý vývoj klimatu. Svatý Jan pod Skalou se stal první obcí, který se ke klimatické žalobě připojil.

Kategorieobce, správní celky

Adresa Svatý Jan pod Skalou,
Středočeský kraj
Kontaktní osobaIng. Jiří Bouček
Telefon311 672 115
E-mail[email protected]
WebInternetové stránky aktivity


Popis:  Svatý Jan pod Skalou, foto Pastorius, Wikimedia Commons, svobodná licence GNU
Popis:
Prezentace příkladů dobré praxe klimatických aktivistů, kteří se buď sami chovají šetrně a/nebo prosadili nějaké změny u ostatních. Inspirujte se a staňte klimatickými pionýry. Provozuje Ekologický institut Veronica.
Pozor: Aplikace funguje v testovacím režimu, probíhá stále tvorba aplikace a plnění údaji.

Připraveno v rámci projektu Aktivně a společně pro klima. Projekt podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

Logo ACF

   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 1. 10. 2022