Kalendář akcí

Svitavská Veroničí krasoplavba 2010.

Termín: 21. dubna 2010 (středa) 15.00–17.30 (akce již proběhla)

Místo konání: Brno

Druhý ročník slavného splutí řeky Svitavy, neboli Svitavská veroničí krasoplavba 2010. Na loďkách zvolna proplujeme nejzajímavější úsek, který tato řeka v Brně má. Cestou nás čeká několik zastavení spojených s odborným výkladem. Na závěr bude připravena kapela a občerstvení (vlastní výrobky vítány). Přijďte, uvidíte Svitavu, jak ji neznáte. Sraz: ve středu 21. 4. 2010 v 15 hodin u řeky u Obřanského mostu. Konec akce: asi v 17:30 v parčíku u řeky poblíž ulice Tkalcovská.

POZOR: Akce se koná pouze za pěkného počasí, v případě nepřízně počasí bude akce přesunuta na 28. dubna a účastníci o tom budou informováni. S sebou: lodní obuv (tenisky, sandály), věci na převlečení. Na akci je třeba předem se přihlásit a v případě, že chcete, abychom Vám zajistili nafukovací loď, pádlo a vestu, je třeba zakoupit si lodní lístek.

Lístky v ceně 100,- budou od 17. března v prodeji v Ekoporadně Veronica. Pozor, kapacita míst je omezená.

Akce je součástí projektu Voda. Voda? Voda! a je realizována díky laskavé finanční podpoře Státního fondu životního prostředí, Ministerstva životního prostředí a Jihomoravského kraje.

Kontakt: Bc. Monika Popelková

Podívejte se na fotografie z akce.

Příloha ke stažení

Stáhněte si přílohu 1: Plakát na akci

© ZO ČSOP Veronica - všechna práva vyhrazena

Mapa stránek  |  Datum aktualizace: 24. 2. 2020  |  webmaster |  ochrana osobních údajů

Sledujte nás logo facebook  logo Youtube