Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN
Kalendář akcí

Veronica na ProtestFestu

Termín: 27. května 2006 (sobota) (akce již proběhla)

Místo konání: Brno

Ekologická poradna Veronica bude hostovat na ProtestFestu - sobotní odpoledne na Jezuitské. ProtestFest představuje přemostění mezi nejrůznějšími organizacemi, hnutími, skupinami a jednotlivci působícími v tzv. protestním hnutí a mezi aktivitami alternativní kultury. Tomu odpovídá i zastoupení lidí, kteří ProtestFest organizují. Tento festival není záležitostí jedné institucionalizované skupiny lidí. Je organizován neformální skupinou dobrovolníků: jsou zde tak aktivisté, kteří se angažují v oblasti lidských práv, ekologie nebo práv zvířat, jak i příznivci různých forem alternativní kultury. Základní myšlenkou festivalu je vrátit život na veřejná prostranství, do ulic, parků či na náměstí a dát tak lidem prostor na otevřenou diskusi o problémech, které vnímají jako celospolečenské.

Pomůžete nám s organizací akce? Informace pro dobrovolníky

Počet dobrovolníků: Jedna dobrovolnice či jeden dobrovolník - pomoc při stavění stánku, obsluha stánku a poskytoání informací
Popis činnosti:
Více o dobrovolnické práci u nás

Další informace k tematu: http://www.protestfest.cz
Kontakt www.protestfest.cz email: info@protestfest.cz
 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz
«březen 2023»
PoÚtStČtSo Ne
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  


Zobrazit akce z archívu


   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 20. 3. 2023