Kalendář akcí

Hodina Země 2015

Termín: 28. března 2015 (sobota) 20.30–21.30 (akce již proběhla)

Místo konání: všude

Happening probíhá symbolickým hodinovým zhasnutím světel, ať již veřejného osvětlení, nasvícení památky, štítu firmy, nebo vlastního obýváku. Tento jednoduchý, ale přitom viditelný čin – zhasnutí světla – je signálem pro veřejné činitele, že je třeba věnovat více pozornosti ochraně životního prostředí, zejména ochraně klimatu. Akce zároveň slouží jako možnost prezentace závazků a cílů v oblasti životního prostředí. Každý z nás již něco dělá, každý z nás může udělat více. Využijte příležitosti Hodiny Země k prezentaci toho, co již děláte a co plánujete do blízké budoucnosti. Staňte se inspirací pro ostatní, nechte se inspirovat.

Oslovte vaše místní zastupitelstvo a připojte k happeningu vaši obec či město. Zde najdete postupně zapisované obce, památky, firmy, které se ponoří do tmy i akce proveřejnost, které jsou k Hodině Země 2015 na různých místech ČR organizovány.

Zapište i svoji akci! Vypnutí světel, akci při svíčkách, osobní závazek jak můžete a chcete přispět k úsporám energie a ochraně klimatu vy.

 

Akci v České republice pořádá Klimatická koalice, Centrum pro dopravu a energetiku, ZO ČSOP Veronica.

Další informace k tematu: Video Hodiny Země 2015.
Související webové stránky: http://www.veronica.cz/hodinazeme
Kontakt: RNDr. Yvonna Gaillyová, CSc., e-mail: [email protected], tel.: 542 422 758, 777 323 792

© ZO ČSOP Veronica - všechna práva vyhrazena

Mapa stránek  |  Datum aktualizace: 24. 2. 2020  |  webmaster |  ochrana osobních údajů

Sledujte nás logo facebook  logo Youtube