Ochrana soukromí

Ekologický institut Veronica používá soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i k anonymnímu monitorování návštěvnosti našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies pro účely sledování návštěvnosti. Více informací o ochraně osobních údajů.

Logo Ekologický institut Veronica
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
Obrázek Ekologické poradny Obrázek časopisu Veronica Obrázek Centra Veronica Hostětín
CZ | EN

Vzdělávejte (se) a mluvte o klimatické krizi

Změna klimatu je jednou z největších výzev, před kterou lidstvo na začátku 21. století stojí. Věnujeme se ochraně klimatu především v souvislosti s využitím úspor energie a obnovitelných zdrojů energie. Víme, jak chránit klima na úrovni jednotlivce, obce, regionu i republiky; známe technologie a postupy, materiály a zásady a účinně je šíříme a napomáháme jejich prosazení do praxe. Vzděláváme a radíme.

 

Naším cílem v ochraně klimatu je vzdělávat a ukazovat možné cesty k uhlíkově neutrální budoucnosti. Za dobu našeho působení jsme vytvořili mnoho užitečných výstupů, které mohou pomoci i vám. Uvidíte, že snižování „uhlíkové stopy" může být i radostné! Ať už se chcete chovat k přírodě šetrně jako jednotlivec či hledáte inspiraci pro svou obec či komunitu, jsme tu pro vás.

 

Zajímají vás informace o klimatu? Chcete o něm učit? Hledáte zdroje?

Podívejte se na naše:

 nebo
 Kč
Logo Darujme.cz

1986-2021: 35 let práce pro ochranu přírody a krajiny

   

© ZO ČSOP Veronica – aktualizováno 19. 1. 2022