O abecedě přírodní zahrady

Abeceda přírodní zahrady je doplňkem k publikaci Zdravá zahrada (v reedici vydal Ekologický institut Veronica v roce 2014). Napsala ji Ing. Helena Vlašínová za podpory své rodiny. Publikaci věnovala těm, kterým záleží na tom, aby alespoň kousek planety, který jim byl svěřen, byl zdravý. V závěru knihy přislíbila doplňující CD a jeho elektronická internetová podoba to se vám díky finanční podpoře Jihomoravského kraje nyní dostává do rukou. Pro sestavení je využita tato literatura. CD si za symbolickou cenu můžete koupit prostřednictvím elektronického obchodu.

V publikaci a na CD naleznete odpovědi na otázky, jak pečovat o zahrádku bez chemie, jak udržet půdu zdravou, kdo jsou naši pomocníci z živočišné říše, jak správně kompostovat a využít plevele jako užitkové rostliny. Abeceda je v internetové podobě průběžně doplňována.

Děkujeme Helence Vlašínové za to, že svoje zkušenosti a znalosti nabízí všem, kterým záleží na našem životním prostředí nejen kvůli nám samým, ale i kvůli budoucím generacím.

© ZO ČSOP Veronica - všechna práva vyhrazena

Mapa stránek  |  Datum aktualizace: 10. 2. 2017  |  webmaster

Sledujte nás logo facebook  logo twitter  logo Youtube